Sonsuz.Forummum.Com
Sitemize Hoşgeldiniz Sitemizden Daha İyi Yararlanmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sonsuz.Forummum.Com
Sitemize Hoşgeldiniz Sitemizden Daha İyi Yararlanmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sonsuz.Forummum.Com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sonsuz.Forummum.Com

GEL SENDE PAYLAŞ, İÇİNDEKİ O KOCAMAN DÜNYAYI BİZLERLE...

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seni Özlediğimi Söylemeyecegim...

YazarMesaj
SonSuzLuk
Forum Admini
Forum Admini
SonSuzLuk

Kadın

Seni Özlediğimi Söylemeyecegim... Empty
MesajKonu: Seni Özlediğimi Söylemeyecegim...   Seni Özlediğimi Söylemeyecegim... EmptySalı Nis. 14, 2009 3:18 pm

Sevgili..sen senı özlediğimi bilseydin...ararmıydın..sorarmıydın..elim telefona gidiyor geliyor...ama yok..arayamıyorum...açmazsan ya da mesgula alırsan...bilmiyorum..tepkini tahminn dahi
edemıyorum...kırarsan beni..incitirsen sen..güzelliklerini özledim..gülüşlerimizi....sohbetlerimizlerdeki tadı...bıkmadan usanmadan konusurduk gun dogumlarına kadar...sen fılmlerı severdın ben kıtap okumayı...sen ve ben aynı cumleye yakısıyorduk..ben senden sonra hep iki kişilik düşünmüştüm..iki kişilikti umutlarım...kızmadım sana..ama kırıldım..incindim..sımdı sen nerdesın kımınlesın.ve aklından gecermıyım..yüregi titrer mi ben aklına gelınce...en son ne zaman konustuk senınle..ve sen en son ne zaman düşündün beni...unutmadım sevgili.unutmadım dogumgününü...senı özledim...simdi arasam..senı özledim desem..ama sana senı özlediğim söylemeycem..sor yüregıne sevgili..sana anlatır...baska bırıne sevgılı dermısın..baska birine...sen benım hayalimsin dediğinde sana ınandım..ve tuhaf olanı sana ınanmaya devam edıyorum...ben umutlarımda sana cok yer verdım...sen de kaldım ben kendımı senden alamadım...bilmem...iyi bakarmısın bana..sen de kalan bana yüregime iyi bakarmısın..yoksa yoksa atarmısın...senı cok özledim...senı özledigimi bilsen...yok yok..söylemeycem....sen iii ol..sen mutlu ol...ve sen..sevigimsin...bu gerçek...bu benım ask gerçeğim...

http://sonsuz.forummum.com   http://sonsuzlukdenizi.blogcu.com

Seni Özlediğimi Söylemeyecegim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SENİ SEVDİM
» SENİ SEVİYORDUM
» seni seviyorum
» SENİ İÇİMDE TERKEDİYORUM...
» Seni Seviyorum Neden Mi..