Sonsuz.Forummum.Com
Sitemize Hoşgeldiniz Sitemizden Daha İyi Yararlanmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sonsuz.Forummum.Com
Sitemize Hoşgeldiniz Sitemizden Daha İyi Yararlanmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sonsuz.Forummum.Com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sonsuz.Forummum.Com

GEL SENDE PAYLAŞ, İÇİNDEKİ O KOCAMAN DÜNYAYI BİZLERLE...

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eceli Beş Geçe Sonsuzlukta Bekliyorum...

YazarMesaj
SonSuzLuk
Forum Admini
Forum Admini
SonSuzLuk

Kadın

Eceli Beş Geçe Sonsuzlukta Bekliyorum... Empty
MesajKonu: Eceli Beş Geçe Sonsuzlukta Bekliyorum...   Eceli Beş Geçe Sonsuzlukta Bekliyorum... EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 11:12 am

Eceli Beş Geçe Sonsuzlukta Bekliyorum
Gecenin gölgesi bir karabasan gibi düştü üzerime... Karanlıktaki silüetler sanki senin hayalin... Ve beni bu aşktan korkutup kaçırmak için ellerinden geleni yapıyorlar...
Apansız sancılarla uyanıyorum, gecenin bir vaktinde... Ayrılığa gebe ruhum acılar içinde...
Ruhum bedenimle bir çatışma halinde... Ve yoksun... Evet sen yoksun...
Gel de dinsin bu acılar ey zalim!
Bu kadar mı yüreğin taşa kesti?
Hiç mi sevmedin?
Beni yaban ellerde sensiz sancılara gebe bırakırken hiç mi için sızlamadı?
Bu kadar mıydı kader ortaklığımız? Hayatın acımasız yükünü üzerime yıkıp gitmeye değecek kadar önemli miydi sebeplerin?

Umut ektiğim gelecek tarlalarım kurumaya yüz tuttu sayende... Artık mahsulüm hasret ve gözyaşı... Derinlerde açtığın yara bir türlü kabuk bağlamıyor... Nasırlaşmış yüreğim içten içe kanıyor...
Hani her adımda, her solukta yanımda olacaktın?..........................................................................................Olmasan da canın sağolsun... Ben seni her zaman beklerim...
Elbet bir gün pişmanlığın yüzüne bir tokat gibi çarpacak... Ve beni arayacaksın...

Artık çok geç!

Ağlamaktan, kan revan olan gözlerinle beni soracaksın tanıyanlara... "Nerede? Benim sıcacık sevdam, kadınım, biriciğim nerede?" diyeceksin... Aldığın cevap hiç hoşuna gitmeyecek ve oracığa yığılıp kalacaksın...
Aklında bitmek bilmeyen sorular cevapsız,
sevgin karşılıksız,
sen bensiz kalacaksın....
Tıpkı bir zamanlar beni sensiz bıraktığın gibi... Ama aramızdaki tek fark ne biliyor musun?
Ben severek seni bensiz bıraktım...
Sen beni bir hiç uğruna terk ederek sensiz bıraktın...

Bu gidiş inan elimde değil... Zavallı kalbim daha fazla dayanamadı sensizliğe... Seni canıma saramadan, sarılıp koklayamadan gidiyorum...

Nereye mi?

Randevulaştığımız gibi... Göklerin kapısının önünde, saat eceli beş geçe, sonsuzluğa doğru giden yolda seni bekliyor olacağım... Eğer vaktinde gelmezsen bu sefer ben seni terk edeceğim. Yalnız gireceğim o kapıdan. Sonsuza dek bensiz bırakacağım seni...
http://sonsuz.forummum.com   http://sonsuzlukdenizi.blogcu.com

Eceli Beş Geçe Sonsuzlukta Bekliyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası