Sonsuz.Forummum.Com
Sitemize Hoşgeldiniz Sitemizden Daha İyi Yararlanmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sonsuz.Forummum.Com
Sitemize Hoşgeldiniz Sitemizden Daha İyi Yararlanmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sonsuz.Forummum.Com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sonsuz.Forummum.Com

GEL SENDE PAYLAŞ, İÇİNDEKİ O KOCAMAN DÜNYAYI BİZLERLE...

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aşk 'ın 'K' HaLi

YazarMesaj
SonSuzLuk
Forum Admini
Forum Admini
SonSuzLuk

Kadın

Aşk 'ın 'K' HaLi Empty
MesajKonu: Aşk 'ın 'K' HaLi   Aşk 'ın 'K' HaLi EmptyPerş. Ara. 31, 2009 11:14 am

Aşk'ın 'K' Hali Aşk kolay göründü başta;
Her şey yolundaydı,sanki her zamankinden daha da yolundaydı.
İnce bir heyecan ve yüzde bir gülümseme hafif bir de utanç…
Kaderin oyunu hayatın bir dönemeciydi bu aşkın 'A' hali ve aşkın en güzel zamanıydı.her şey çok hızlı oluyordu.Ve zaman bir nehir misali çığlıklarla akıyordu yüreğimden. Aşk heyecanlı zamanlarını bitirmişti, ve hüzne, hüzün mevsimine bırakmıştı yerini…
Artık ne kadar hüzün doluydu her şey, hasret yakıyor, gönül perişan oluyordu ve aşk şiirleri yerini hüzün ve hasrete dair satırlar vardı şimdilerde…Aşk 'A' halini 'Ş' haline bırakmıştı yani "şer" haline…
"Afakîlik" dönemi bitmişti, Şimdi şer zamanındaydı. Aşkın en zor yerindeydi 'Ş' hali, bütün derdler ardı ardına geliyor, hayalleri bile,vuslatı bile hüzne buluyordu…
Evet şimdi aşkın 'Ş' halindeyim aşkın en çetin mevsiminde. Aşk ilk başta kolay görünmüştü.Afakilik güzeldi peki ya şimdi…Her şey altüst oldu,Vuslat denizinde boğulduk, vuslatı bulamadan…
Titrek sesimle aşkın son hali hayalimde;
Bekle beni Aşk 'K' haline geliyorum tüm derdlerimi ardıma bırakarak "kaybolma" ya yok olmaya geliyorum. Aşk olmaya sen olmaya, tüm "ben" leri yok etmeye tek sen olmaya geliyorum..
Bekle beni "Aşk"..!!
http://sonsuz.forummum.com   http://sonsuzlukdenizi.blogcu.com

Aşk 'ın 'K' HaLi
1 sayfadaki 1 sayfası