Sonsuz.Forummum.Com
Sitemize Hoşgeldiniz Sitemizden Daha İyi Yararlanmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sonsuz.Forummum.Com
Sitemize Hoşgeldiniz Sitemizden Daha İyi Yararlanmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sonsuz.Forummum.Com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sonsuz.Forummum.Com

GEL SENDE PAYLAŞ, İÇİNDEKİ O KOCAMAN DÜNYAYI BİZLERLE...

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TTNetten Aile Koruma Şifresi nedir? nasıl kullanılır? resimli anlatım.

YazarMesaj
Mavi YaGMuR

Mavi YaGMuR

Kadın

TTNetten Aile Koruma Şifresi nedir? nasıl kullanılır? resimli anlatım. Empty
MesajKonu: TTNetten Aile Koruma Şifresi nedir? nasıl kullanılır? resimli anlatım.   TTNetten Aile Koruma Şifresi nedir? nasıl kullanılır? resimli anlatım. EmptyÇarş. Şub. 03, 2010 12:21 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
TTNet, Türkiye'de temiz internet dönemini başlatıyor. TTNet'in ücretsiz sunduğu, kurulumu ve kullanımı çok kolay olan Aile Koruma Şifresi ile, çocuklarınız artık sizin belirleyeceğiniz zaman ve sakıncalı sitelere girmeden internetten faydalanıyor. İçiniz rahat olsun!
Aile Koruma Şifresi ile neler yapabilirsiniz?

İçerik filtreleme:
Çocuklarınızın sakıncalı sitelere ulaşmasını ve sakıncalı kişilerle iletişime geçme olasılığını engelleyebilirsiniz. Filtreleme işlemini, ürünün içinde önceden tanımlanmış olan kategorilere göre kolayca yapabilirsiniz. Üstelik Aile Koruma Şifresini bilgisayarınıza kurduğunuzda, dilerseniz herhangi bir ayarlama yapmanıza gerek kalmadan, önceden tanımlanmış “standart ayarlar” ile hemen kullanmaya başlayabilir, dilerseniz ailenize özel ayarlamaları yaparak kolaylıkla kullanabilirsiniz. Aile Koruma Şifresi ile:

• Çocuklarınızın internetteki zararlı içeriklere erişimini engelleyebilirsiniz.
  • Çocuğunuz engellenen bir siteye erişmeyi denediğinde size e-posta ile haber verilir.
  • İçeriği sakıncalı olmadığı halde yanlışlıkla yasakladığınız siteler olursa, çocuğunuz bu sitelere erişmek istediğinde bir uyarı mesajıyla karşılaşır ve sadece bir butonla sizden erişim izni isteyebilir.
  • Filtreleme özelliğini, çocuğunuzun internette erişebileceği veya çocuğunuzun erişimini engellemek istediğiniz kategorileri seçerek kullanabilirsiniz.
  • Dilediğiniz siteler için istisna yaparak kategorisini değiştirebilir ve çocuğunuzun bu sitelere erişimine izin verebilir ya da engelleyebilirsiniz.
  • Dilerseniz, Anlık Mesajlaşma uygulamalarını da kontrol edebilir, sohbet içeriklerini denetleyebilirsiniz.
  • Aile Koruma Şifresi isterseniz engelleme dışında, uyarı modunda da çalışabilir. Bu modda iken erişim engellenmez, sadece bir uyarı pencresi açılır; böylelikle çocuğunuzun yanlışlıkla girebileceği bir siteden kendi iradesi doğrultusunda korunmasını sağlayabilir ve aynı zamanda internet erişimini kısıtlamamış olursunuz.

Zaman kontrolü:
Günlük internet kullanım süresini belirleyebilir; böylece çocuklarınızın derslerinden ya da sosyal hayattan geri kalmamasını sağlayabilirsiniz. Aile Koruma Şifresi ile:

• Çocuğunuzun internet erişimini dilerseniz haftanın her günü için ayrı ayrı, istediğiniz zaman aralığında yine sizin tanımlayacağınız süre ile belirleyebilirsiniz.
  • Ayrıca arzu ederseniz haftalık veya günlük olarak çocuğunuzun internete erişeceği toplam süreyi belirleyebilirsiniz, böylece çocuğunuz dilediği saatte fakat sizin belirlediğiniz süreyi aşmayacak şekilde internete erişebilir.

Kişiye özel şifreleme:
Zaman kontrolü ve içerik filtreleme işlemlerini, evde yaşayan her yaş grubuna hatta her çocuğa özel yapabilir, dilediğiniz zaman kendiniz için bu şifreleri kaldırabilirsiniz. İsterseniz oluşturduğunuz farklı profilleri, bilgisayarınızın kullanıcı oturum isimleriyle de eşleştirebilirsiniz.

" Aile Koruma Şifresi" tüm TTNet abonelerine ücretsiz. Ücretsiz olmasına ücretsiz ancak uygulamayı indirip yükleyebilmeniz için ADSL hizmet numarası, kullanıcı adı ve şifre bilgilerini yazmanız gerekiyor. Ayrıca, programı bir başka bilgisayara kurmak istediğinizde, daha önce kurduğunuz [aynı kullanıcı bilgileri ile] bilgisayardan kaldırmış olmanız gerekiyor. Bu işlem bile birçok bilgisayar kullanıcısını daha en başta soğutmaya yetiyor.
http://Sonsuz.Forummum.com

TTNetten Aile Koruma Şifresi nedir? nasıl kullanılır? resimli anlatım.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fotomontaj Yapmak Resimli Anlatım
» Telekom Tarafından Yasaklanmış Sitelere Girme Resimli Anlatım
» SEVMEK NEDİR...
» Sen Aşk Nedir Bilir Misin?
» ERKEKLER NASIL KUR YAPAR